Kukesi drejt Ohrit

10374013_660098374069730_7525324154098137460_n

Kukësi ka udhëtuar dje për në Ohër, teksa në orën 14:00 është akomoduar në hotel “Inex Gorica”, ku do të qëndrojë deri më 28 qershor. Lojtarët që kanë udhëtuar për në Ohër janë ata që u stërvitën në dy javët e fundit nga trajneri Agim Canaj në Tiranë. Burime zyrtare në klub tregojnë për “Panorama […]

Gjici: Kërkuam që të mos gjykonte Enea Jorgji

1011913_389079647864817_317918602_n

Presidenti i klubit të Kukësit, Safet Gjici, ka sqaruar për “Panorama Sport” se situata u provokua që kur u caktua Enea Jorgji për të arbitruar këtë ndeshje. “Kemi kërkuar në Federatë që për një ndeshje kaq delikate, mes kampionit dhe nënkampionit të Shqipërisë, të caktohej një arbitër i denjë për ta përballuar me sukses. Njëkohësisht, kemi kërkuar që prej […]

Copyright © 2013 - armataveriut.al. Te gjitha te drejtat e rezervuara.. webdesinger:Mirgent Kastrati